Nurkowanie Egipt - Blue Submarine

NASZA ŁÓDŹ

Posiadamy własne, duże i komfortowe łodzie w naszej hotelowej marinie. Zaprojektowane by zapewnić Was maksimum komfortu. Cały czas udoskonalamy je korzystając z naszego 20letniego doświadczenia, tak byście czuli się na nich lepiej niż w domu i chcieli do nich wracać.

PRZESTRONNY POKŁAD NURKOWY I SALON

Duży pokład nurkowy to gwarancja komfortowego przygotowania do zejścia pod wodę. Każdy ma dla siebie dużo miejsca na skrzynkę ze sprzętem, butle i piankę. Na naszej łodzi nawet przy pełnym obłożeniu nie ma poczucia tłoku i wszystko masz na swoim miejscu. Platforma nurkowa leżąca niżej niż pokład jest także na tyle przestronna by przed nurkiem było miejsca na sprawdzenie sprzętu, wypłukanie maski i przygotowanie się do skoku do wody.

 

STREFA RELAKSU

Dwa przestronne pokłady pozwalają na odpoczynek pomiędzy i po nurkowaniach, w cieniu lub słońcu, jak kto woli. Czeka tu dla Was mnóstwo materacy i puf dzięki którym czas na łodzi zamieni się w błogie lenistwo pozwalające nawet na zapadnięcie w drzemkę po serwowanym przez nas pysznym lunchu.

WYŻYWIENIE

Serwujemy dla Was na łodzi przepyszny lunch w formie szwedzkiego stołu. Każdy znajdzie coś dla siebie: mamy mnóstwo sałatek, mięso lub ryba oraz ryż i makaron lub ziemniaki. Wszystko świeże, przygotowywane na łodzi przez doskonałego kucharza. Przez cały dzień serwujemy napoje: wodę, cole, herbatę, kawę. Po nurkowaniach czekają na Was przekąski, których nie znajdziecie na innych łodziach: ciasta, owoce i świeży sok owocowy. Wszystko w cenie

ZODIAK, PRĄD I WIFI

Staramy się mieć to czego inni nie mają. Zodiak daje możliwości urozmaicania nurkowań oraz podnosi bardzo bezpieczeństwo. Prąd przydaje się zaś by podładować aparat, latarkę lub tableta.