Nurkowanie Egipt - Blue Submarine

O NAS

Blue Submarine powstał w Safadze w 2020 roku, jednak tylko nazwa jest świeża, działamy już tutaj ponad 15 lat, a od ponad 20 prowadzimy nasze centra w Marsa Alam. Mamy więc doświadczenie dzięki któremu bezpiecznie i komfortowo pokazujemy Wam stworzenia i rafy koralowe Morza Czerwonego zarażając Was lub pogłębiając chorobę zwaną „nurkowanie”. Lata pracy sprawiają, iż dobrze wiemy co zrobić by Wasze wakacje nurkowe były niezapomniane, a jednocześnie cały czas staramy się być coraz lepsi.

CO NAS WYRÓŻNIA

CISZA I SPOKÓJ

Jeśli nie lubisz zatłoczonych kurortów jak Hurghada i Sharm El Sheikh to dobrze trafiłeś. Na naszych miejscówkach nurkowych stoi maksymalnie kilka łodzi. Dzięki temu rafy są piękne i nie wyeksploatowane, a pod wodą znajdziesz więcej ryb niż nurków.

DOŚWIADCZENIE

dzięki 20 lat pracy dobrze wiemy jak zorganizować Wasz cenny czas, tak byście chcieli do nas wracać. Tutejsze miejsca nurkowe znamy jak własną kieszeń

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo to podstawa, przestrzegamy wszelkim zasad dzięki którym Wasze nurkowania, poza tym, że niesamowite, będą przede wszystkim bezpieczne: zestaw tlenowy, apteczka, wykwalifikowana załoga, wszelkie pozwolenia i certyfikaty.

KOMFORTOWA ŁÓDŹ

Posiadamy własne łodzie w naszej hotelowej marinie. Duże, wygodne i przestronne z mnóstwem miejsca na klarowanie sprzętu, wypoczynek, słoneczną kąpiel czy poobiednią drzemkę.

ORGANIZACJA I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nieduże grupy nurkowe, długie nurkowania, dobór grup ze względu na doświadczenie, szczególny nadzór nad początkującymi nurkami. Masz jakieś prośby, marzenia nurkowe? Powiedz nam a postaramy się je spełnić

CZAS PO NURKOWANIU

BlueSubmarine to nie tylko nurkowanie, pomożemy Ci spędzić w ciekawy sposób cały swój czas, także z nienurkującą częścią rodziny. W hotelu zaraz przy marinie mamy swoją bazę gdzie możesz zrelaksować się z nami po nurkowaniach. Poza podwodnym światem możemy pokazać Ci starą dzielnicę Safagi, z jej prawdziwym, leniwym, egipskim życiem, zorganizować wycieczkę do świątyń Luksoru, na shopping i do Hurghady, czy też wyprawę quadami do ruin rzymskiej osady Mons Claudianus. Z nami nie ma nudy.

NASZA ZAŁOGA

BlueSubmarine to wynik pracy wielu osób, nie tylko tych widocznych na co dzień. Każdy stara się swoja pracą sprawić by Wasze wakacje były perfekcyjne


Marcin & Fares

Khaled

Fares Junior

Monica

Rudi

Jasmin

Naser

Gamal

Toto