Nurkowanie Egipt - Blue Submarine

Nurkowanie

Najpopularniejszym i najciekawszym sposobem poznania tutejszego podwodnego świata jest 5-dniowy pakiet nurkowy. Podczas tego czasu odwiedzicie najciekawsze miejsca nurkowe w naszej okolicy. Na wszystkie nurkowania popłyniecie z doświadczonym przewodnikiem nurkowym, który nie tylko prowadzi grupę ale też dobrze wie gdzie kryją się różne ciekawe podwodne żyjątka, pomaga w konfiguracji sprzętu, pomaga dobrać balast i przypomina zasady nurkowania oraz kwestie bezpieczeństwa. Grupy dobieramy zgodnie z doświadczeniem i uprawnieniami także bez obaw: jeśli jesteś „świerzakiem to nie przydzielimy Cię do bardzo doświadczonych i odwrotnie. Wszystko jest tak by bezstresowo i bezpiecznie zorganizować Twoje nurkowe wakacje..

PLAN DNIA NURKOWEGO

Codziennie ok 9 wypływamy łodzią z naszej hotelowej mariny. Jesli mieszkasz w Lotus Bay lub Menavile, masz nas pod nosem i z hotelowej restauracji masz minute na naszą łódź. Jesli mieszkasz w innym hotelu podwieziemy Cie naszym busem do samej mariny. Z łodzi wykonujemy dwa nurkowania w różnych miejscach. Między nurkowaniami serwujemy pyszny lunch na łodzi. Wracamy ok godziny 16 i odwozimy Was do hoteli. Możecie jeszcze posiedzieć w naszej bazie gdzie mamy świetną miejscówke by wygodnie polenić się po udanym dniu nurkowym.

SNORKLING

Snorkling to idealna okazja by bez schodzenia głębiej zobaczyć co kryje się pod wodą. Z maska i rurką możesz zobaczyć rafy koralowe, a przy odrobinie szczęścia także jakieś podwodne zwierzaki typu murena, płaszczka, ośmiornica a może nawet żółw lub delfin. Jeśli jesteś nurkiem, przyjechałeś z nienurkującą rodziną i nie chcesz by zostali sami w hotelu – to świetna okazja by spędzić czas razem na łodzi a zarazem okazja by złapali bakcyla.

NURKOWANIE INTRO

To świetna okazja dla tak zwanych „świeżaków”. Pozwala na poznanie podwodnego świata, bezpiecznie – za rękę z doświadczonym przewodnikiem. Często to pierwszy krok do zostania nurkiem.

KURSY NURKOWE

Możesz rozpocząć z nami swoją podwodna przygodę robiąc kurs nurkowy PADI, a także poszerzyć swoje horyzonty nurkowe kolejnymi kursami

. zobacz więcej

WYPOŻYCZANIE SPRZĘTU

Nie musisz martwić się jeśli nie posiadasz swojego sprzętu lub nie hccesz zabierac wszystkiego z domu. Oferujemy możliwość wypożyczenia całego kompletu lub pojedyńczych elementów.

SIDEMOUNT, NITROX

Mamy u siebie butle z  zaworami do sidemounta. Jeśli potrezebujesz możesz zamówić u nas mniejsze lub większe butle (8, 15l), twina, nitrox oraz tlen.

NASZA ŁÓDŹ

Posiadamy własne, duże i komfortowe łodzie w naszej hotelowej marinie. Zaprojektowane by zapewnić Was maksimum komfortu. Cały czas udoskonalamy je korzystając z naszego 20letniego doświadczenia, tak byście czuli się na nich lepiej niż w domu i chcieli do nich wracać.

Zalety naszej lodzi:
  • PRZESTRONNY POKŁAD NURKOWY I SALON
  • STREFA RELAKSU
  • SMACZNE WYŻYWIENIE W CENIE
  • ZODIAK I PRĄD
  • BEZPŁATNE WI-FI